2 sene önce tugay tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 4 yorum yapıldı.

Film ateşi Güncel film portalı

Film ateşi her gün güncellenen film portalıdır. Yerli yabancı son çıkan filmleri bol alternatif seçeneklerinden faydalanarak kesintisiz film izleyebilirsiniz.

Son durak, paranormal activity, korku kapanı ve testere seri filmleri bulabilirsiniz ayrıca vampirli zombili filmlerde korku filmleri kategorisinde yer alıyor.

Bunun yanı sıra komedi filmleri kategorisindede korku gibi bir çok seri filmler yer almaktadır. Son çokan komedi filmlerini kesintisiz tek parça izleyebilirsiniz. Play tuşuna basarak arkanıza yaslanıp film izleme keyfini yaşayın.

Link: http://www.filmatesi.com

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte Cinsel İlişki Düşük Yapar mı? başlıklı makalemizde cinsel ilişki gebeliği etkiler mi?, gebelikte ilişki bebeği etkiler mi? ve hamilelikte cinsel ilişki düşük yapar mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : tugay
Benzer Yazılar
Toplu yerlerde ve kapalı ortamlarda bulunan kişilerde hastalığı almak kolaylaşır. Hastalık kişiden kişiye solunum yolu ile geçer. Hastalığa yakalanmış kişinin hapşırma veya öksürme ile havaya verdiği su damlacıklarının içindeki virüsün sağlıklı kişi tarafından solunma...
Kuş gribi ve domuz gribinden sonra bu yılın grip virüsü keçi gribi. 2011 yılı salgın hastalığı keçi gribi virüsü, Avrupa ülkelerinde görülmeye başladı. Özellikle Hollanda ve Avustralya’da görülen keçi gribi can alıyor. İlk olarak Hollanda’da görülen hastalık 6 can al...
Artık kremler, bitkisel çözümler ve plastik cerrahi bir kenara bırakıldı! Gençleşmenin son modası burada! Gençlik ve güzellik denince kadınlar için akan sular duruyor. Bu uğurda ameliyat dahil her yöntem deneniyor. Şimdilerde ise kremler, bitkisel çözümler, plastik cerrahi ve ...
Yorumlar
 1. Emre diyor ki:

  Güzel Site

 2. Erdem diyor ki:

  Çok güzel site.

 3. Mongellor diyor ki:

  Teşekkürler, güzel bir site yer imlerine ekledim. :)

 4. bimer şikayet diyor ki:

  Güzel bir siteye benziyor. teşekkürlerBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1